doTERRA Kids Steady kiegyensúlyozó illóolaj keverék – 10ml

8990 Ft

Készleten

Egységár: 899,00 Ft / ml

A Steady Kiegyensúlyozó keverékhez lágy, hívogató és enyhén gyümölcsös aroma párosul, amely az olaj külsőleges alkalmazásakor segít a nyugodt közérzet megteremtésében.

Készleten

Minőségét megőrzi: 2030. 07. 31.

Kiszerelés: 10 ml

Összetevők: Cocos nucifera (kókusz) olaj, Amyris balsamifera kérgéből kivont olaj, Abies balsamea (balzsamfenyő) kérgéből kivont olaj, Coriandrum sativum (koriandermag) olaj, Michelia alba virágából kivont olaj, linalol*, limonén*

* Természetesen előforduló olajösszetevők

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„doTERRA Kids Steady kiegyensúlyozó illóolaj keverék – 10ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • doTERRA Air Touch illóolaj keverék – 10ml

    9790 Ft

    Egységár: 979,00 Ft / ml

  • doTERRA Northern Escape erdei illóolaj keverék – 5ml

    14900 Ft

    Egységár: 2 980,00 Ft / ml

  • doTERRA Shinrin-Yoku erdőfürdőzés illóolaj keverék – 15ml

    16490 Ft

    Egységár: 1 099,33 Ft / ml

  • doTERRA Abode frissítő esszenciális illóolaj keverék – 15ml

    12990 Ft

    Egységár: 866,00 Ft / ml