doTERRA Air Touch illóolaj keverék – 10ml

9790 Ft

Készleten

Egységár: 979,00 Ft / ml

Élvezze a dōTERRA Air keverék jótékony hatásait akár útközben is a dōTERRA Air Touch kíméletes és gyors felviteli módjának köszönhetően! Ez a mentás, élénkítő keverék külsőleg alkalmazva nyugtató, csillapító hatást fejt ki. A dōTERRA Air Touch keveréket olyan olajok elegye gazdagítja, amelyek felüdítik és felpezsdítik a testet, miközben tiszta légutak érzését is biztosítják.

Készleten

Minőségét megőrzi: 2031. 06. 30.

Kiszerelés: 10 ml

Összetevők: Cocos nucifera (kókusz) olaj, Laurus nobilis leveléből kivont olaj, Eucalyptus globulus leveléből kivont olaj, Mentha piperita (borsmenta) olaj, Melaleuca alternifolia (teafa) leveléből kivont olaj, Citrus limon (citrom) héjából kivont olaj, Elettaria Cardamomum magjából kivont olaj, Cinnamomum camphora (kámforfa) leveléből kivont olaj, Ravensara aromatica leveléből kivont olaj, limonén*, linalol*, eugenol*, geraniol*

* Természetesen előforduló olajösszetevők

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„doTERRA Air Touch illóolaj keverék – 10ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • doTERRA Kids Steady kiegyensúlyozó illóolaj keverék – 10ml

    8990 Ft

    Egységár: 899,00 Ft / ml

  • Parajdi levendulás sópárna – 1000g

    2990 Ft

    Egységár: 2,99 Ft / g

  • Bálint Cseppek Alkoholmentes Echinacea cseppek fokhagymával – 50ml

    3090 Ft

    Egységár: 61,80 Ft / ml

  • Parajdi gyógynövényes sópárna – 1000g

    2990 Ft

    Egységár: 2,99 Ft / g