One Life Sport Ízület Komfort kapszula – 90db

2990 Ft

Egységár: 33,22 Ft / db

Az ízületek egészsége alapvető feltétele az aktív, teljes életnek. Az évek múlásával, a rendszeres fizikai terhelés vagy épp a mozgásszegény életmód következtében ízületeink fokozott figyelmet igényelhetnek. Az One Life Ízület Komfort kapszula olyan komplex összetételű készítmény, amely a kurkuma gyökér őrleményére, C-vitaminra és kollagénre épít, miközben számos gyógynövény kivonatával egészíti ki a formulát.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (45 adag)

Összetevők: Kurkuma gyökér őrlemény por (Curcuma longa), L-aszkorbinsav (C-vitamin), csalánlevél őrlemény por (Urtica dioica), nyírfalevél őrlemény por (Betula pendula), fűzfakéreg kéreg őrlemény por (Salix alba), kollagén (I-es típusú marha kollagén), mezei zsurló növény őrlemény por (Equisetum arvense), inulin (fruktooligoszacharid), ördögcsáklya növény őrlemény por (Harpagophytum procumbens), tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz).

Ajánlott adagolás: A készítményből naponta 2 kapszulát javasolt fogyasztani, lehetőleg főétkezés előtt, elegendő mennyiségű folyadékkal. A kapszulákat ne rágja szét, hanem nyelje le egészben a hatóanyagok optimális felszívódása érdekében. Figyelem! Epeköves betegségben szenvedőknek a termék nem ajánlott az epehajtó hatás miatt. Véralvadásgátló kezelés esetén orvosi konzultáció szükséges.

Hatóanyagok 2 kapszulában:
Kurkuma gyökér őrlemény por 220 mg —
C-vitamin 160 mg 200%*
Csalánlevél őrlemény 140 mg —
Nyírfalevél orlemény 140 mg —
Fűzfakéreg őrlemény 120 mg —
Kollagén 100 mg 100%*
Mezei zsurló növény őrlemény 100 mg 100%*
Inulin 60 mg 225%*
Ördögcsáklya növény őrlemény por 50 mg —

* NRV % * Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
** Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Sport Ízület Komfort kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Beauty Kollagén-Hialuron Komplex kapszula – 90db

    3490 Ft

    Egységár: 38,78 Ft / db

  • USA Medical Cikória Inulin Orafti HSI por – 200 g

    2390 Ft

    Egységár: 11,95 Ft / g

  • Swedish Nutra Hyaluronic Acid LUXE folyékony hialuronsav szilíciummal – 500ml

    6990 Ft

    Egységár: 13,98 Ft / ml

  • NaturalSwiss U-vitamin PRO – 60db

    5590 Ft

    Egységár: 93,17 Ft / db