One Life Vitality Lutein Forte kapszula – 90db

5090 Ft

Egységár: 56,56 Ft / db

A modern munkahelyek és szabadidős tevékenységek során szemünk intenzív terhelésnek van kitéve. Okostelefonok, táblagépek, laptopok és monitorok – mindezek kijelzői speciális fényspektrumot bocsátanak ki, amely fokozott megterhelést jelent a látórendszer számára. Hasonló kihívást jelentenek a gyenge fényviszonyok közötti feladatok is, például az éjszakai közlekedés vagy a váltott műszakos munkavégzés. A készítmény ezekre a modern körülményekre adott válasz, támogatva a szem természetes védekező mechanizmusait.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (45 adag)

Szemünk makula területe – amely a retina központi részén helyezkedik el – felelős azért, hogy tisztán, élesen lássunk, és pontosan fel tudjuk ismerni az apró részleteket. Ez a kis felület rendkívül nagy koncentrációban tartalmaz két különleges vegyületet: luteint és zeaxantint. Ezek a karotinoidok természetes módon védenek bizonyos káros környezeti hatásoktól, ám szervezetünk képtelen előállítani őket. Külső forrásból történő pótlásuk ezért elengedhetetlen, különösen akkor, ha napjaink digitális eszközei folyamatos használat alatt állnak.

Táplálkozásunk ideális esetben fedezné ezt az igényt – főként sötétzöld levelű zöldségek révén –, azonban a gyakorlatban ez ritkán valósul meg következetesen. A növényi lutein felszívódása akkor a leghatékonyabb, amikor étkezéseink természetes zsírokat is tartalmaznak. Amennyiben az étrend nem biztosít rendszeresen – minimum hetente kétszer – elegendő mennyiséget ezekből a hatóanyagokból, érdemes megfontolni a célzott pótlást. Ez a készítmény pontosan ezt a célt szolgálja, kiemelkedően magas dózisú összetétellel.

Összetevők: lutein, inulin (fruktooligoszacharid), zeaxantin, A-vitamin (béta-karotinból), tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz)

Ajánlott adagolás: Napi 2 kapszula, főétkezés előtt bőséges folyadékkal, szétrágás nélkül nyelje le.

Hatóanyagok 2 kapszulában:
Lutein 50 mg —
Inulin 60 mg —
Zeaxantin 6 mg —
A-vitamin 1600 μg 200%*

* NRV % Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
— Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Vitality Lutein Forte kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Hialuron Forte kapszula – 90db

    4990 Ft

    Egységár: 55,44 Ft / db

  • One Life Sport Ízület Komfort kapszula – 90db

    2990 Ft

    Egységár: 33,22 Ft / db

  • One Life Beauty Kollagén-Hialuron Komplex kapszula – 90db

    3490 Ft

    Egységár: 38,78 Ft / db

  • USA Medical Cikória Inulin Orafti HSI por – 200 g

    2390 Ft

    Egységár: 11,95 Ft / g