One Life Vitality Magnézium Supra 400mg kapszula – 90db

3190 Ft

Egységár: 35,44 Ft / db

Ez a speciális összetételű magnéziumkapszula két különböző magnéziumforrást egyesít egyetlen adagban, így a szervezet folyamatosan és hatékonyan juthat hozzá ehhez az esszenciális ásványi anyaghoz.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (90 adag)

A szervezet magnéziumigénye folyamatos, mivel ez az ásványi anyag több száz biokémiai folyamatban vesz részt. Ez a készítmény két eltérő tulajdonságú magnéziumvegyületet tartalmaz: a magnézium-oxid jelentős mennyiségű elemi magnéziumot biztosít, míg a magnézium-laktát gyorsabb felszívódással rendelkezik. A kettős formula előnye, hogy mind a gyors hatás, mind a hosszan tartó utánpótlás megvalósul egyetlen kapszula bevételével. Az inulin hozzáadása tovább növeli a készítmény értékét, mivel ez a természetes rost prebiotikus tulajdonságai révén kedvező környezetet teremt a bélrendszerben, ami elősegíti a magnézium optimális hasznosulását.

Az izomműködés minden szintjén jelen van a magnézium: szabályozza az izomrostok összehúzódását és ellazulását, befolyásolja az idegi ingerületátvitelt, és részt vesz az energiatermelésben. A szívizom különösen nagy mennyiségben igényli ezt az ásványi anyagot, mivel minden egyes szívveréshez magnézium szükséges. A magnézium ugyanakkor a kalcium és foszfor anyagcseréjében is kulcsszerepet tölt be, ezáltal hozzájárul a csontok szilárdságához és a fogak épségéhez. A rendszeres magnéziumbevitel segíthet megelőzni az izomgörcsöket, támogathatja a normál vérnyomás fenntartását, és hozzájárulhat az energiaszint egyensúlyban tartásához.

A 90 kapszulás kiszerelés három hónapos folyamatos alkalmazást tesz lehetővé napi egyszeri adagolással. A hidroxipropil-metilcellulóz kapszulahéj növényi eredetű, így a készítmény vegán étrendet követők számára is megfelelő. A rizs keményítő tömegnövelő szerként biztosítja a kapszula stabil szerkezetét anélkül, hogy felesleges adalékanyagokat tartalmazna a formula.

Összetevők: magnézium (magnézium-oxid, magnézium-laktát), inulin (fruktooligoszacharid), tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz)

Ajánlott adagolás: Napi 1 kapszula, főétkezés előtt bőséges folyadékkal, szétrágás nélkül nyelje le.

Hatóanyagok 1 kapszulában:
Magnézium 400 mg 107%*
Inulin 30 mg —

* NRV % Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
— Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Vitality Magnézium Supra 400mg kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • Tenmag Magnézium-biszglicinát kapszula – 120db

    4790 Ft

    Egységár: 39,92 Ft / db

  • Nutriqa Bio Ashwagandha por – 125g

    1990 Ft

    Egységár: 15,92 Ft / g

  • Bálint Cseppek Alkoholmentes Idegeimre Mentek cseppek – 50ml

    3490 Ft

    Egységár: 69,80 Ft / ml

  • Ősi Magnézium Testápoló Melatonin + OptiMSM – 200ml

    5390 Ft

    Egységár: 26,95 Ft / ml