One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

4090 Ft

Egységár: 45,44 Ft / db

Szeretne olyan energiaforrást, amely nem okoz hirtelen lendületet, majd energiahiányt, hanem stabilan tartja Önt ébernek akár egész nap? Az Energia Plusz kapszula kiváló választás azoknak, akik megbízható, elnyújtott hatású energiaforrást keresnek hétköznapi kihívásaikhoz.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (45 adag)

A guarana növény magvában található guaranin nevű vegyület kristályos szerkezetű komponens, amely biológiai felépítésében rendkívül közel áll a koffeinhez. A természetes guarana kivonatokban körülbelül hét százalék koffeinnel egyenértékű hatóanyag mérhető, azonban a guaranin sajátos módon, rostokba és cserzőanyagokba ágyazódva található meg. Ez a természetes beágyazódás késleltetett felszívódást eredményez, ami azt jelenti, hogy a hatóanyag fokozatosan kerül a véráramba, így nem terheli meg hirtelen a szívet és az érrendszert, szemben a hagyományos kávéfogyasztással.

A guarana alkalmazási területe széles spektrumot ölel fel: az élénkítő hatású italok készítésén túl hatékony lehet általános testi gyengeség és fáradtság enyhítésére, valamint fogyókúrás programok támogatására. A termés élénkítő tulajdonsága több órán keresztül érvényesül, ezáltal folyamatos frissességet és ébrenlétet biztosít a nap során. A készítmény alkalmas a szervezet terhelés alatti teljesítőképességének fokozására is, így különösen hasznos lehet megerőltető időszakokban.

A kapszula összetételét L-taurin és inulin egészíti ki, amelyek további támogatást nyújtanak az energiaháztartás fenntartásához és az emésztőrendszer működéséhez. A fruktooligoszacharid prebiotikus rostként hozzájárul a bélflóra egyensúlyához, míg a taurin az idegrendszer és az izomműködés optimális működését segíti elő.

Összetevők: Guarana termés kivonat (Paullinia cupana), koffein, L-taurin, inulin (fruktooligoszacharid), tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz).

Ajánlott adagolás: A készítményből naponta 2 kapszulát javasolt fogyasztani, lehetőleg főétkezés előtt, elegendő mennyiségű folyadékkal. A kapszulákat ne rágja szét, hanem nyelje le egészben a hatóanyagok optimális felszívódása érdekében. Figyelem! Magas vérnyomásban szenvedőknek, várandósoknak, koffeinre érzékenyeknek a termék fogyasztása nem ajánlott.

Hatóanyagok 2 kapszulában:
Guarana termés kivonat (10:1) 200 mg —
Koffein 200 mg —
L-taurin 200 mg —
Inulin 60 mg —

* NRV % Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
— Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db

  • Dr. Chen Instant Tőzegáfonya Forte italpor echinaceával és D-mannózzal – 20x10g

    2590 Ft

    Egységár: 12,95 Ft / g

  • Dr. Chen Energy Shot – 9x30ml

    5090 Ft

    Egységár: 18,85 Ft / ml