NaturComfort Magyar Családi Balzsam Extra – 250ml

8490 Ft

Egységár: 33,96 Ft / ml

Súlyos ízületi problémáid vannak? Úgy érzed, egy komoly, hatékony megoldásra van szükséged? A Magyar Családi Balzsam Extra hűsítéssel készült változata számos ízületápoló és sajgó, nyilalló érzést csillapító hatású gyógynövény összetevőt tartalmaz, melyek mellett a megnövelt mennyiségű kámfor, menta és eukaliptusz tartalom extra hűsítő hatást eredményezhet a gél állagú krémben.

2 darabtól3 darabtól
8490 Ft 8390 Ft8490 Ft 8290 Ft

Kiszerelés: 250 ml

A fő fejlesztéshez – a Magyar Családi Balzsamhoz képest – az a különbség, hogy a gyógynövényes összetevők – a Magyar Családi Balzsam hatóanyagait megőrizve – gél alapra kerültek. A mentol és a kámfor tartalmat megnövelték a balzsamban, így próbálva gyorsabb felszívódást és erőteljesebb hűsítő hatást elérni. Erős hasogató ízületi problémákra ajánljuk.

Főbb összetevők: vadgesztenye, árnika, aloe vera, menta, kámfor, rozmaring, körömvirág, shea-vaj, olívaolaj, avokádóolaj, kókuszolaj.

Használata: A sajgó testrészre 1-2 borsószemnyi mennyiséget kell felvinni, és alaposan bemasszírozni legalább naponta kétszer. Egy tégely Magyar Családi Balzsam Extra 3-4 hónapig elegendő.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„NaturComfort Magyar Családi Balzsam Extra – 250ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db