Herbiovit Vadgesztenye lábkrém – 250ml

2990 Ft

Egységár: 11,96 Ft / ml

Vadgesztenyés lábápoló krém, mely visszeres, fáradt és nehéz lábérzet csökkentésére ajánlott lábápolási céllal. Vegán formula.

Kiszerelés: 250 ml

Összetevők: Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Aesculus Hippocastanum Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vitis Vinifera Leaf Extract, Hamamelis Virginiana Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf, Camphor, Menthol, Tocopheryl Acetate, Mentha Piperita Oil, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate Se, Isopropyl Alcohol, Ceteareth-25, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum*, Ethylhexylglycerin, Alpha-isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
*természetes Illóolajból

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot és színezéket, állati eredetű- és ásványi olaj alapú összetevőket. Bőrbarát, kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Használat: Naponta vidd fel a kívánt bőrfelületre és lágyan masszírozd a bőrbe. Minden bőrtípusra alkalmazható! A natúr tisztaságú összetétel megőrzése érdekében a termék használata során ügyelj arra, hogy tiszta kézzel nyúlj a tégelybe.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Herbiovit Vadgesztenye lábkrém – 250ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db