Herbiovit Lóbalzsam – 250ml

2990 Ft

Készleten

Egységár: 11,96 Ft / ml

Különleges összetételű, gyógynövényes, hűsítő lóbalzsam. Ajánlott rándulás, ficam, izommerevség enyhítésére bőrápolási céllal. Extra glükózamint tartalmaz. Vegán formula.

Készleten

2 darabtól3 darabtól
2990 Ft 2950 Ft2990 Ft 2910 Ft

Kiszerelés: 250 ml

Összetevők: Aqua, Glycerin, Isopropyl Alcohol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Acetyl Glucosamine, Hamamelis Virginiana Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Symphytum Officinale Root Extract, Arnica Montana Flower Extract, Camphor, Menthol, Mentha Piperita Oil, CI 75810 (Chlorophyll), Carbomer, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene.

Használat: Naponta vidd fel a kívánt bőrfelületre és lágyan masszírozd a bőrbe. Minden bőrtípusra alkalmazható! A natúr tisztaságú összetétel megőrzése érdekében a termék használata során ügyelj arra, hogy tiszta kézzel nyúlj a tégelybe.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Herbiovit Lóbalzsam – 250ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db