Györgytea Fekete nadálytő kivonat – 50ml

2590 Ft

Készleten

Egységár: 51,80 Ft / ml

A fekete nadálytövet magas allantoin és cserzőanyag tartalma miatt a népi gyógyászatban bőrápolási céllal évszázadok óta eredményesen használják véraláfutások, vérömlenyek felszívódásának elősegítésére, valamint csonttörések utáni kezelések kiegészítőjeként bőrápolási céllal.

Készleten

Kiszerelés: 50 ml

Összetétel: Víz, alkohol den., izopropil alkohol, fekete nadálytő gyökér kivonat.

Használata: Csak külsőleg használható! Az érintett területet naponta több alkalommal vékonyan bekenni.

Figyelmeztetés!

  • Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, változatos étrendet és az egészséges életmódot.
  • A készítmény alkalmazása terhesség,  szoptatás alatt tilos.
  • A készítmény alkalmazása gyermekeknek 14 éves kor alatt nem ajánlott.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Györgytea Fekete nadálytő kivonat – 50ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db