Bálint cseppek Esszenciális teafaolaj – 30ml

3190 Ft

Készleten

Egységár: 106,33 Ft / ml

A teafaolaj a természetes gyógymódok és a natúrkozmetikumok kedvelői körében rendkívül népszerű illóolaj. Az intenzív illattal rendelkező olaj antibakteriális, valamint gomba- és vírusölő tulajdonságokkal rendelkezik, ezen kívül számos egészségügyi problémára jelenthet természetes megoldást.

Készleten

Kiszerelés: 30 ml

Összetevők: 100%-os gyógyszerkönyvi tisztaságú teafaolaj, (Melaleuca aetheroleum Ph.Eur.9)

Alkalmazása: Külsőleg. A bőr fertőzéses és gombás megbetegedéseinek kezelésére, pattanásra, korpásodásra, száj- és fogínygyulladásra, vágott, horzsolt sebekre, bedörzsölésre, lábfürdőhöz, rovarcsípés okozta viszkető érzés enyhítésére.

Figyelmeztetés: A teafaolajjal szembeni egyéni túlérzékenység (allergia) fennállásakor, várandósság idején, csecsemőknél, kisgyermekeknél, szemben és belsőleg nem alkalmazható. A teafa olaja töményen enyhén irritáló lehet az erre érzékenyeknél.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Bálint cseppek Esszenciális teafaolaj – 30ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db