Natur Tanya akció - 2026. október

  • Natur Tanya Micellás kurkuma – 50db

    Original price was: 7490 Ft.Current price is: 6365 Ft.

    Egységár: 127,30 Ft / db

  • Natur Tanya Alkoholmentes Propolisz csepp – 30ml

    Original price was: 2990 Ft.Current price is: 2540 Ft.

    Egységár: 84,67 Ft / ml

  • Natur Tanya MEGABIOTIKUM 12 féle baktériumtörzzsel – 30db

    Original price was: 9490 Ft.Current price is: 8065 Ft.

    Egységár: 268,83 Ft / db

  • Natur Tanya Vegán Bélradír Plusz folyékony koncentrátum 3 féle rosttal – 480ml

    Original price was: 4590 Ft.Current price is: 3215 Ft.

    Egységár: 6,70 Ft / ml

  • Natur Tanya Szerves C Ultra 1500mg retard C-vitamin csipkebogyó kivonattal – 60db

    Original price was: 3590 Ft.Current price is: 3050 Ft.

    Egységár: 50,83 Ft / db

  • Natur Tanya Szerves C 500 rágótabletta narancs ízben – 100db

    Original price was: 3190 Ft.Current price is: 2710 Ft.

    Egységár: 27,10 Ft / db

  • Natur Tanya Solar Vitamin – 30db

    Original price was: 4590 Ft.Current price is: 3670 Ft.

    Egységár: 122,33 Ft / db

  • Natur Tanya Szerves vegán vas szirup – 170ml

    Original price was: 4790 Ft.Current price is: 4070 Ft.

    Egységár: 23,94 Ft / ml

  • Natur Tanya Szelén Extra – 60db

    Original price was: 2190 Ft.Current price is: 1860 Ft.

    Egységár: 31,00 Ft / db

  • Natur Tanya Oliva K2-D3 vitamin – 40db

    Original price was: 3690 Ft.Current price is: 3135 Ft.

    Egységár: 78,38 Ft / db

  • Natur Tanya Aloe vera ital natur ízben – 1000ml

    Original price was: 6290 Ft.Current price is: 5345 Ft.

    Egységár: 5,35 Ft / ml

  • Natur Tanya Szerves D3 és K2 vitamin – 100db

    Original price was: 5900 Ft.Current price is: 5015 Ft.

    Egységár: 50,15 Ft / db

  • Natur Tanya Chili tabletta KÖZELI LEJÁRATÚ – 30db

    Original price was: 5690 Ft.Current price is: 2845 Ft.

    Egységár: 94,83 Ft / db