Bálint Kozmetikum Bronchoherb légzéskönnyítő krém – 100ml

3190 Ft

Egységár: 31,90 Ft / ml

Speciális összetételű légzéskönnyítő krém gyógynövényes kivonatokkal. Ajánlott különböző légúti bántalmak, hurutok tüneteinek külső enyhítésére, regenerálására.

Kiszerelés: 100 ml

Összetevők: Aqua, Aesculus Hippocastanum Extract, Herbal Complex (Alcohol, Elettaria Cardamomum Extract, Carthamus Tinctorius Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Capsella Bursa Pastoris Extract, Alchemilla Vulgaris Extract), Glyceryl Stearate SE, Amica Montana Flower Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl/Stearyl Alcohol, Isopropyl Alcohol, Beeswax, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycern, Glycerin, Calendula Officinalis Flower Extract, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Propylene Glycol, Ceteareth-25, Carbomer, Urtica Dioica Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Zinc Stearate, Laamiaceae, Thymus Vulgaris Oil, Xanthan Gum, Allantoin, Laurus Nobilis Oil, Lavandula Angustifolia Oil, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Helianthus Annus Seed Oil (and) Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Eugenol*, Limonene*, Lnialool*
*A növényi illóolaj természetes összetevője.

Használat: Naponta többször vidd fel a kívánt bőrfelületre és lágyan masszírozd a bőrbe. Eredményessége fokozható nedves pakolás, borogatásként alkalmazva. Kizárólag külső használatra! Szembe, nyálkahártyára és nyílt sebbe ne kerüljön!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Bálint Kozmetikum Bronchoherb légzéskönnyítő krém – 100ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db