Herbiovit Fekete nadálytő krém – 250ml

2990 Ft

Egységár: 11,96 Ft / ml

Fekete nadálytő krém, mely zárt sérülések, esések során szerzett véraláfutások felszívódásának elősegítésére ajánlott bőrápolási céllal. Műtéti hegek, terhességi csíkok kezelésére is javasolt. Vegán formula.

2 darabtól3 darabtól
2990 Ft 2950 Ft2990 Ft 2910 Ft

Kiszerelés: 250 ml

Összetevők: Aqua, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Symphytum Officinale Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Arnica Montana Flower Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf, Beta-carotene, Hamamelis Virginiana Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Salvia Officinalis Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate Se, Ceteareth-25, Glycerin, Isopropyl Myristate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum*, Ethylhexylglycerin, Alpha-isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.
*természetes Illóolajból

Használat: Naponta vidd fel a kívánt bőrfelületre és lágyan masszírozd a bőrbe. Minden bőrtípusra alkalmazható! A natúr tisztaságú összetétel megőrzése érdekében a termék használata során ügyelj arra, hogy tiszta kézzel nyúlj a tégelybe.

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„Herbiovit Fekete nadálytő krém – 250ml” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Diozmin Heszperidin kapszula – 90db

    3990 Ft

    Egységár: 44,33 Ft / db

  • One Life Sport Energia Plusz kapszula – 90db

    4090 Ft

    Egységár: 45,44 Ft / db

  • Rui Shen étrend-kiegészítő kapszula férfiaknak – 6db

    6990 Ft

    Egységár: 1 165,00 Ft / db

  • Tenmag Perui Maca Negra FORTE kapszula – 30db

    7490 Ft

    Egységár: 249,67 Ft / db