One Life Vitality Hialuron Forte kapszula – 90db

4990 Ft

Egységár: 55,44 Ft / db

A szervezet belső hidratációs rendszerének természetes támogatása magas dózisú nátrium-hialuronáttal és aszkorbinsavval. Gondoskodjon szervezete természetes vízmegkötő kapacitásáról és bőre rugalmasságáról napi 2 kapszula Hialuron Forte rendszeres fogyasztásával.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (45 adag)

A nátrium-hialuronát egy olyan makromolekuláris poliszacharid, amely alapvető szerepet tölt be szervezetünk folyadékegyensúlyának szabályozásában. Egyedülálló kémiai szerkezete révén képes saját molekulatömegének akár ezerszeresét is vízben megkötni, ezáltal biztosítva a sejtek közötti tér megfelelő nedvességtartalmát. Ez a tulajdonság teszi ezt a vegyületet nélkülözhetetlenné a kötőszövetek, az ízületi struktúrák és a bőr egészséges működéséhez.

Összetevők: hialuronsav (nátrium-hialuronát), L-aszkorbinsav (C-vitamin), inulin (fruktooligoszacharid), tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz)

Ajánlott adagolás: Napi 2 kapszula, főétkezés előtt bőséges folyadékkal, szétrágás nélkül nyelje le.

Hatóanyagok 2 kapszulában:
Hialuron 500 mg —
C-vitamin 160 mg 200%*
L-Carnitine 10 mg —

* NRV % Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
— Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Vitality Hialuron Forte kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Vitality Lutein Forte kapszula – 90db

    5090 Ft

    Egységár: 56,56 Ft / db

  • One Life Sport Ízület Komfort kapszula – 90db

    2990 Ft

    Egységár: 33,22 Ft / db

  • One Life Beauty Kollagén-Hialuron Komplex kapszula – 90db

    3490 Ft

    Egységár: 38,78 Ft / db

  • USA Medical Cikória Inulin Orafti HSI por – 200 g

    2390 Ft

    Egységár: 11,95 Ft / g