One Life Sport Multivitamin Active kapszula – 90db

4990 Ft

Egységár: 55,44 Ft / db

Teljes körű mikroelem-támogatás egyetlen kapszulában – 13 vitamin, 10 ásványi anyag és adaptogén növénykivonatok az energiával teli napokért.

Minőségét megőrzi: 2027. 11. 30.

Kiszerelés: 90 db (90 adag)

A mai felgyorsult világban különösen fontos, hogy szervezetünk minden szükséges mikroelemet megkapjon a zavartalan működéshez. A Multivitamin AKTÍV átfogó tápanyag-összetétele nem pusztán vitamin-ásványianyag pótlást jelent, hanem egy gondosan megtervezett formulát, amely egyesíti a hagyományos táplálkozás-tudományt és a modern fitoterápiát. A készítmény 13 vitamint és 10 ásványi anyagot tartalmaz, kiegészítve olyan értékes bioaktív komponensekkel, mint a koenzim Q10, az ashwagandha gyökérkivonat és az aranygyökér.

Az energia-anyagcsere optimalizálásától a mentális teljesítőképesség fenntartásáig széles spektrumú hatást biztosít. A B-vitamin család teljes skálája gondoskodik az idegrendszer megfelelő működéséről és a fáradtság csökkentéséről, míg az A-, C-, D-, E- és K-vitaminok az immunrendszer, a látás, a csontok és a sejtek védelmét szolgálják. Az ásványi anyagok – köztük magnézium, cink, vas, réz, szelén, jód, króm és molibdén – szerves formában vannak jelen, ami kiváló biohasznosulást eredményez.

A formula különlegességét az adaptogén növények adják: az ashwagandha támogatja a szervezet stresszkezelő mechanizmusait, az aranygyökér pedig hozzájárul a fizikai és mentális kapacitás megőrzéséhez. A koenzim Q10 a sejtek energiatermelésének kulcsfontosságú eleme, különösen az intenzív életmódot folytatók számára lehet értékes kiegészítés.

Összetevők: L-aszkorbinsav, magnézium-oxid, koenzim Q10, withania somnifera, rhodiola rosea, nikotinamid, DL-alfa-tokoferil-acetát, kalcium-D-pantotenát, cink-citrát, vas-fumarát, piridoxin-hidroklorid, riboflavin, tiamin-hidroklorid, réz-glükonát, béta-karotin (A-vitamin), pteroilmonoglutaminsav, kálium-jodát, d-biotin, menakinon-7, kolekalciferol, króm-pikolinát, nátrium-molibdát, szelénnel dúsított élesztő, metilkobalamin, tömegnövelő szer (rizskeményítő), kapszulahéj (hidroxipropil-metilcellulóz).

Ajánlott adagolás: A készítményből naponta 1 kapszulát javasolt fogyasztani, lehetőleg főétkezés előtt, elegendő mennyiségű folyadékkal. A kapszulákat ne rágja szét, hanem nyelje le egészben a hatóanyagok optimális felszívódása érdekében.

Hatóanyagok 1 kapszulában:

  • C-vitamin 80mg 100%*
  • Magnézium 75mg 20%*
  • Koenzim Q10 30mg **
  • Aswagandha gyökér kivonat (10:1) 25mg **
  • Aranygyökér kivonat (4:1) 25mg **
  • B3-vitamin (Niacin) 18 mg 113%*
  • E-vitamin 10mg 83%*
  • B5-vitamin (Pantoténsav) 6mg 100%*
  • Cink (szerves kötésű Cink-citrátból) 5mg 50%*
  • Vas (szerves kötésű Vas-fumarátból) 2,79mg 20%*
  • B6-vitamin (Piridoxin) 2mg 143%*
  • B2-vitamin (Riboflavin) 1,6mg 114%*
  • B1-vitamin (Tiamin) 1,4mg 127%*
  • Réz (szerves kötésű Réz-glükonátból) 1mg 100%*
  • A-vitamin 800 μg 100%*
  • Folsav 200 μg 100%*
  • B7-vitamin (Biotin) 150 μg 300%*
  • Jód 100 μg 67%*
  • K2-vitamin (menakinon MK-7) 90 μg 120%*
  • D3-vitamin (Kolekalciferol) 50 μg 1000%*
  • Króm (szerves kötésű króm-pikolinátból) 25 μg 63%*
  • Molibdén 25 μg 50%*
  • Szelén 25 μg 45%*
  • B12-vitamin (metilkobalamin) 10 μg 400%*

* NRV % Felnőttek részére megállapított napi beviteli referenciaérték
** Nincs megállapított mennyiség

Figyelem! Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot. A termék önmagában nem gyógyít betegségeket és az orvosi kezelés helyettesítésére nem alkalmas. Betegség esetén használatát beszélje meg kezelőorvosával. Az ajánlott napi fogyasztási mennyiséget ne lépje túl. Ne szedje a készítményt, ha az összetevők bármelyikére érzékeny vagy allergiás. Kisgyermek elől elzárva tartandó!

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

„One Life Sport Multivitamin Active kapszula – 90db” értékelése elsőként

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Miért érdemes tőlünk vásárolni?

Ezek is érdekelhetnek

  • One Life Beauty Szépség kapszula – 90db

    4290 Ft

    Egységár: 47,67 Ft / db

  • One Life Beauty Haj Multivitamin Komplex kapszula – 90db

    5090 Ft

    Egységár: 56,56 Ft / db

  • Swedish Nutra C+D3+K2 ivóampulla – 30x25ml

    12490 Ft

    Egységár: 16,65 Ft / ml

  • NORaWAY Libido Gummy vitamin – 60db

    5790 Ft

    Egységár: 96,50 Ft / db